محل تبلیغات شما

سوال: دلیل افزایش خارج شدن بیش از حد آب از اسپلیت

در تهران ساکن هستم روزی حدودا 6 لیتر آب از کولر خارج میشه در صورتی که پارسال کولر در محل دیگری نصب بود و 2 لیتر هم خروجی آب نداشت

این باعث نمیشه زود گازش تموم بشه یا مصرف برقش بیشتر نمیشه؟

جواب:

1.با سلام احتمالا کولر را قبلا با فاصله زیاد از درب نصب کرده بودید و اینک نزدیک درب نصب شده که به علت تقطیر هوای بیرون زیادی عرق میکنه و علت دوم هم کثیفی پنل و رادیاتور داخلی میباشد

2.یكی از دلایل خوب كاركردن كولرهای گازی این است كه اب بیشتر از خروجی خارج گردد هرچقد رطوبت هوا
یاشرجی بالا باشه اب بیشتری ازخروجی خواهیم داشت من هم كولر اسپلیت دارم درعرض 6 ساعت 1 گالون20 لیتری را پرمیكنه
وقتی شرجی كمتری داشته باشیم اب كمتری ازكولر خارج میشه شاید در24ساعت به20لیترهم نرسه این كاركرد دركولرهای
گازی طبیعی است نگران كننده نیست.

3.
گاز کولر تا زمانی که لوله ها نشتی نداشته باشن و یا سوراخ نشوند تموم بشو نیست.و دوم اینکه وقتی کولر گازی عرق میکنه لوله برگشت گاز یا سکشن گاز سرد را به موتور برمیگردونه و باعث خنک شدن موتور و کاهش برق مصرفی میشه پس نگران نباش

با سلام و خسته نباشید
من یک کولر گازی جنرال کول اند هیت (جنرال بانه ای ) خریدم تنها مشکلش صدای زیاد باد یونیت داخلی؟
می خوام بدونم چطور میشه صداشو کم کرد؟
با تعویض بلوور میشه صدا رو کم کرد؟
ممنون از لطفتون

صدای ناهنجار مربوط به بلوور یونیت داخلی هستش که معمولا بر اثر کثیف بودن بلوور اتفاق میوفته
کمتر پیش میاد که تاب برداره
که تعویضش بصرفه نیست

با سلام .  میشه لطف کنید دلیل استفاده از عایق پشمی دور موتور اسپلیت در فصل گرم چیست؟
آیا با خارج کردنش مشکلی پیش میاد؟

من یه کولراوجنرال دارم موقع تعمیر کولرساز اون عایق ازدورکمبرسوربرداشت الان وقتی کمبرسور خاموش میشه لرزش حین خاموش شدن باعت میشه به بدنه ضربه بزن اگراون عایق سرجاش بودالان لرزش حین خاموش شدن کمبرسور نداشتم یکی ازکارهای عایق همین

اون پتو هم جلوی ضربه به بدنه رو میگیره هم سرمای کولرو حفظ میکنه لطفا خارجش نکنید

چه یخچالی بخریم؟با چه موتوری و چه اندازه ای ؟

خطا و ارور fc در کولرهای هایسنس چیست؟

پرسش و پاسخ و سوالات دوستان درمورد کولر

میشه ,کولر ,هم ,عایق ,گازی ,شدن ,کم کرد؟ ,عرق میکنه ,درب نصب ,لرزش حین ,حین خاموش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ABANGAHAN فروشگاه اینترنتی لوازم خودرو دیجیتالستان bansmenwhefi آتلیه آمل آتلیه کی نیا خدمات حرفه ای عکس و فیلم,آتلیه آمل ایده | ایده پردازی، ایده تبلیغاتی، ایده برندینگ، ایده بازاریابی Eustolia's notes Nancy's collection گیلان من Randy's blog